Wykład „Image on the past. Precucuteni-Cucuteni-Tripolye settlement patterns according to the geomagnetics surveys”

Cykl spotkań poświęconych tematyce badań nieinwazyjnych w archeologii został rozpoczęty w dniu 25.04.2017 r. w IA.

Wykład inaugurujący pt.: „Image on the past. Precucuteni-Cucuteni-Tripolye settlement patterns according to the geomagnetics surveys”, zaprezentowali Constantin Preoteasa (Neamţ County Museum Complex, Piatra-Neamţ, Rumunia), Carsten Mischka (“Friedrich-Alexander” Universität Erlangen-Nürnberg) i Doris Mischka (Institut für Ur- and Frühgeschichte, Erlangen, Niemcy).

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy wkrótce na kolejne seminarium oraz do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.